KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14598146

nr 1459 8146

Tomasz Holuj

(f. 1947), Polen

Komposition. Signerad. Blandteknik, yttermått inklusive ram: 70x55 cm

Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 4 april 2022
kl 20:12:06

Tomasz Holuj

Läs mer om Tomasz Holuj